ЕКСПЕРТ СГРАДЕН ФОНД- Благоевград

Описание

Основни задължения:
Подпомага и участва в процеса по изготвяне и поддържане на актуална техническа документация за сградния фонд (документи за собственост, скици, данъчни декларации и др. подобни).
Осъществява представителство на Дружеството по въпроси свързани с дейността на Отдела, пред органите на държавни институции и администрация, общински администрации и др.
Участва в управлението на офис/работни площи във връзка с изискванията за ползване;
Координира и следи за изпълнението на договорите за доставки на материали и услуги свързани с комунални услуги, договори за наем и др.
Следи за законовите регламенти и актуалната нормативна уредба, свързана с управлението и експлоатацията на сградите;
Осигурява контрол и присъствие в обектите и помещенията обслужвани от звеното, при извършване на дейности по техническа поддръжка, почиствания, ремонти, премествания на работни места и т.н.
Изготвя качествено и навременно заявки за избор на доставчици на материали и услуги.

Изисквания:
Висше/Средно професионално строително или техническо образование, и/или Висше образование с насока „Фасилити мениджмънт“;
Опит на подобна позиция е препоръчителен;
Познаване на законовите и нормативни документи, касаещи предмета на дейност на звеното;
Добри комуникативни умения и инициативност;
Умения за работа в екип и решаване на поставени задачи в динамична среда;
Добра компютърна грамотност - MS Office, AutoCAD;
Шофьорска книжка – кат.B (активен шофьор).
Добро владеене на английски език се счита за предимство

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. Благоевград

Адрес:

бул. Цариградско шосе №159

Дата:

29.05.2019

Организация:

ЧЕЗ България ЕАД

Детайли за организацията:

Повече информация за ЧЕЗ България ЕАД може да получите ТУК