Електромонтьор ИПРЕЛМ/лаб. кола за гр. Перник

Описание

Основни задължения:
Извършване на измервания и изпитвания на технически параметри на електрически съоръжения в разпределителната мрежа със специална апаратура;
Локализиране на аварийните смущения в електроразпределителната мрежа и участие във възстановяване на електрозахранването на потребителите, включително и извън рамките на установеното работно време, съгласно изискванията на КТ;
Извършване на анализ за функционалното състояние на схемите по първична, вторична комутация и работните проекти и предлагане на решения за подобряване на системите за управление, сигнализация и блокировки в енергийните обекти;
Участва в домашни дежурства по график.

Изисквания:
Средно образование (професионално техническо – ще се счита за предимство);
Опит на подобна позиция (ел. уредби и мрежи над 1000V) - минимум 3 год.;
Задълбочени познания по електротехника и устройство на ел. уредби и мрежи;
Познаване на методите за диагностика на съоръжения и апарати, експлоатирани в ел. уредби с напрежение до и над 1000V;
Добра компютърна грамотност, работа с MS Office;
Шофьорска книжка – „В“ или „С“ категория;
Умения за работа в екип.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. Перник

Адрес:

бул. Цариградско шосе №159

Дата:

05.01.2022

Организация:

ЧЕЗ България ЕАД

Детайли за организацията:

Повече информация за ЧЕЗ България ЕАД може да получите ТУК