Специалист ПТО

Във връзка с разширяването на дейността си проектантско бюро с дългогодишно присъствие на пазара, търси да назначи:

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ДЛЪЖНОСТТА:

• Висше строително образование;
• Познаване на нормативната уредба в детайли;
• Опит в изготвянето и комплектовката на технически оферти, и всички необходими документи съпътстващи техническите оферти - технически спецификации на материали, декларации за екплоатационни показатели, тръжни документи, изработване и проверка на КС, бюджетиране на проекти и т.н.;
• Компютърна грамотност - Building manager, Resourse Manager, Gaudy Project, MS Office, MS Project, AutoCAD;
• Оперативни и аналитични умения;
• Добра комуникативност, организираност и амбициозност;
• Дъобразителност и отговорност, лоялност;
• Прецизност и последователност;
• Умение за работа в екип.

ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:

• Изготвяне на подробни количествено-стойностни сметки;
• Съдействие при осъществяването на контрол по време на строителство на обект, при необходимост контактуване с юридически лица, подизпълнители и клиенти на фирмата, както и с дружества, осъществяващи независим строителен надзор и други организации, обезпечаващи проектантската и строителната дейност.

КАКВО ПРЕДЛАГАМЕ НИЕ:
• Трудов договор на пълно работно време;
• Работа в динамична среда с екип от млади хора;
• Офис с удобна локация в близост до метростанция;
• Адекватно и възнаграждение съобразно квалификацията и уменията;
• Възможност за лична и професионална изява.

Ако желаете да кандидатствате за посочената позиция, моля, изпратете CV и снимка.

При взаимен интерес ще се свържем с Вас за провеждане на индивидуално събеседване.

Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, според изискванията на ЗЗЛД.

"СМ Инженеринг" ООД се задължава да ги съхранява и използва единствено и само за целите на настоящата обява.

Изисквания към кандидата

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции,

Категория:

Строителство, Архитектура
Проектиране
Инженери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, ж.к. Дружба 1, бл. 160, ап 100

Дата:

29.05.2019

Организация:

СМ Инженеринг ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за СМ Инженеринг ООД може да получите ТУК