Инженер разпределение на eл.eнергия/ППМ за гр. Петрич

Описание

ЕРМ Запад
ЕРМ Запад е част от групата на Електрохолд. Дружеството поддържа, модернизира и развива най-голямата електроразпределителна мрежа в България с дължина над 58 хил. км и обслужва над 2.1 млн. клиенти. Нашата мисия е да осигуряваме енергия, да въвеждаме иновации, да инвестираме устойчиво, за да бъдем лидер на енергийния пазар.

Основни задължения:
Изготвя становища и предварителни договори и следи за изпълнение на предписанията за условията и начините на ел.захранване и спазване на изискванията на действащите нормативни документи;
Подготвя и одобрява договори за присъединяване съгласно одобрения подписов ред в Дружеството;
Проучва, разработва и предлага мерки за намаляване на техническите загуби на електроенергия;
Участва в технико-икономическите съвети на дирекцията;
Одобрява проекти в САП, съгласно одобрения подписов ред в Дружеството;
Предлага обекти за реконструкция и изграждане при изготвяне на инвестиционната и ремонтната програма във връзка с развитието на ЕРМ;
Участва във външни и вътрешни приемателни комисии.

Изисквания:
Висше електротехническо образование;
Професионален опит – 3 години (опит на подобна длъжност ще се счита за предимство);
Четвърта квалификационна група съгласно ПБЗРЕУЕТЦЕМ;
Познаване на нормативната уредба в областта (ЗЕ, ЗЕЕ, ЗВЕИ, НУЕУЕЛ, НТЕЕЦМ, ПКС);
Много добра компютърна грамотност (MS Office, SAP, AutoCAD);
Свидетелство за правоуправление на МПС – категория В;
Аналитично мислене;
Умение за работа в екип.

Място на работа:
гр. Петрич

При нас ще намерите още:

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Дружествата от групата на Електрохолд, като администратори на лични данни, обработват предоставените им от кандидатите лични данни единствено за целите на настоящия подбор по публикуваната обява за времето, необходимо за провеждане на процедурата, като гарантират опазването им в тайна от трети лица. Дружествата предоставят личните данни на трети страни, само когато имат такова задължение по силата на приложимите законови разпоредби. Всяко право по отношение на личните данни е гарантирано на кандидатите и може да бъде упражнено в съответствие с нормативните изискванията.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Стаж

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти

Категория:

Специалисти - електротехници

Населено място:

Гр.

Адрес:

бул. Цариградско шосе №159

Дата:

13.05.2022

Организация:

ЧЕЗ България ЕАД

Детайли за организацията:

Повече информация за ЧЕЗ България ЕАД може да получите ТУК