Архитект- Строителен надзор

Фирма развиваща дейност в областта на строителен надзор търси да назначи строителен инженер:

ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:
- Извършва административно съгласувателни дейности с държавна и общинска администрация;
- Изготвяне на актове и протоколи по време на строителството;
- Изготвяне на доклади за оценка на съответствие на инвестиционни проекти;
- Изготвяне на технически паспорти;
- Подготвяне на тръжна документация;

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
- Висше строително-инженерно образование /предимство/;
- Познаване и работа с нормативна база;
- Отлични умения за водене и организация на служебна документация;
- Опит на подобна длъжност;
- Шофьорска книжка кат. В - активен шофьор;

ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:
• Много добро възнаграждение;
• Работа в млад и отговорен колектив;
• Професионално обучение;

Ако желаете да кандидатствате за посочената позиция, моля, изпратете CV и снимка.

При взаимен интерес ще се свържем с Вас за провеждане на индивидуално събеседване.

Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, според изискванията на ЗЗЛД.

"СМ Инженеринг" ООД се задължава да ги съхранява и използва единствено и само за целите на настоящата обява.

Изисквания към кандидата

Образование:

Специални умения:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Строителство, Архитектура

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, ж.к. Дружба 1, бл. 160, ап 100

Дата:

06.06.2019

Организация:

СМ Инженеринг ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за СМ Инженеринг ООД може да получите ТУК