ТЕХНИЧЕСКИ СЪТРУДНИК - ПРОЕКТИ

"Космос Шипинг“ АД е компания с над 25 годишна история в шипинга, специализирана в управлението на проекти и кораби. За офиса си в град Варна търсим да назначим:

Изисквания към кандидата:
- Завършено висше икономическо образование – специалност „МИО“, "Външна търговия", "Евроинтегация"
- Отлично владеене на английски език – писмено и говоримо. Владеенето на руски език е предимство;
- Опит в разработването на технически предложения по обществени поръчки, дейности по кандидатстване в европроекти е предимство;
- Преминато обучение за разработване на проекти
- Отлично познаване на ЗОП.

Задължения:

- подготовка, организация и изготвяне на оферти за участие в обществени поръчки и проекти;
- превод на документация във връзка с проектите;
- водене на бизнес кореспонденция на български и английски език;
- обща офис работа.

Ние предлагаме:
- Работа в екип от специалисти в управелнието на проекти и обществени поръчки;
- Обучение и възможност за професионално развитие;
- Постоянен трудов договор, коректни трудови отношения;

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография с актуална снимка. Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденцикалност и съгласно изискванията на ЗЗЛД.

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Строителство, Архитектура
Проектиране
Инфраструктура
Инженери

Населено място:

Гр. Варна

Дата:

13.06.2019

Организация:

Космос Шипинг АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Космос Шипинг АД може да получите ТУК