Ръководител сграден фонд и инфраструктура- Ботевград

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Във връзка с разрастване на дейността на своя клиент, Менпауър България търси активен и отговорен професионалист, който да се присъедини към екипа на компанията в гр. Ботевград, на позицията:

Ръководител сграден фонд и инфраструктура

Основните отговорности на позицията включват:

• Да поддържа сградата и инфраструктурата, в съответствие с местните власти;
• Поддръжка и ремонт на сградата на компанията;
• Съгласуване на мерките за ремонт на сградата с външни компании;
• Организиране и умело провеждане на инспекции от публичните власти;
• Управление на дейностите, касаещи служебните автомобили;
• Отговорен е за охраната /в сътрудничество с външен изпълнител/;
• Отговорен е за дейностите, свързани с почистването на сградата /в сътрудничество с външен изпълнител/;
• Отговорен е за електричеството, водоснабдяването и газоснабдяването;
• Управление на отпадъците, съответстващо на стандартите.

Подходящия кандидат притежава:

• Доказан опит като Ръководител сграден фонд и инфраструктура;
• Техническо образование и практически опит, свързан със съответните дейности;
• Да бъде запознат с техническите / инженерни операции и най-добрите практики за управление на сградата и съоръженията;
• Да бъде наясно с разпоредбите за експлоатация;
• Да притежава практически познания при работа с MS Office /Excel, Word и Outlook/;
• Да бъде наясно с управлението на отпадъци, отговарящо на съответните стандарти.

Компанията предлага:

• Атрактивно възнаграждание;
• Всички нужни инструменти;
• Социален пакет ( Допълнително здравно осигуряване, ваучери за храна);
• Професионално развитие в международна компания с утвърдени стандарти.

Ако предложението ни Ви се струва интересно? Моля, изпратете ни своето актуално CV. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.

Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Очакваме Ви!

Mенпауър България притежава лиценз за дейността си в България № 2033/20.04.2016 г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Строителство, Архитектура
Инфраструктура

Населено място:

Гр.

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

14.05.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК