Инженер КИП и А- Благоевград

Менпауър България, лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси, търси за един от своите партньори – утвърдена и успешно развиваща се международна производствена компания, опитен и мотивиран специалист за позицията:

Инженер КИП и А

Основни задължения:

Осигурява техническа поддръжка и следи за изправността на производствените мощности;
Извършва настройки, осъществява контрол и регулиране на оборудването;
Изготвя графици за ремонт, взема решения за спешени ремонти;
Предприема необходимите действия при аварии;
Поддържа документация за оборудването и ремонтите.
Основни изисквания:
Висше образование – профил електротехника, електроника, автоматизация или друга близка специалност;
Опит на същата или подобна позиция;
Предишен опит в работата с контролери Siemens ще се счита за предимство;
Добро владеене на английски език;
Компютърна грамотност;
Инициативност, отговорност.

Компанията предлага:

Възможност за професионална реализация и развитие в международна компания;
Атрактивно възнаграждение;
Отлични условия на труд;
Социален пакет;
Дългосрочна ангажираност
Работно време: понеделник - петък.
Ако това предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата професионална автобиография. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани конфиденциално. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Очакваме Ви!

Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България №2033/ 20.04.2016

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. Благоевград

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

25.06.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК