Складов служител в строителен хипермаркет /редовна смяна/ - Надежда- София

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Във връзка с развитието на дейността на наш клиент – водеща компания в сферата на търговията на едро и дребно със строителни материали и стоки за дома и бита, търсим да назначим:
СКЛАДОВИ СЛУЖИТЕЛИ (РЕДОВНА СМЯНА)

ПРЕДЛОЖЕНИЕТО:
Работно време: 8:00-17:00 (понеделник-петък, с възможност за работа в събота)
Ваучери за храна
Допълнително здравно осигуряване
Въвеждащо обучение
Доплащане за извънреден труд

ОПИСАНИЕ НА ПОЗИЦИЯТА:
Интересна работа в страхотен екип, където ставаш част от нашето семейство.
Нови знания и умения (градинарство, озеленяване, изграждане на поливни и напоителни системи, домашни и интериорни ремонти, лепене на плочки, боядисване, сглобяване на мебели, работа с портативни инструменти)

А в детайли:
Извършваш товаро-разтоварни дейности на стоки и материали в склада;
Получаваш стоки, които ще проверяваш за съответствие със стоковия документ за брой пакети/артикули;
Обработваш и пакетираш клиентските поръчки.

Локация с лесен достъп от кварталите:
Обеля, Илиянци, Военна рампа, Банишора,Хаджи Димитър, Суха река, Орландовци, Бенковски, Свобода
и следния транспорт:
Автобус 27, 79, 83 / Трамвай 11 / Тролейбус Е100, Е101 / Метро.

АКО ПРИТЕЖАВАШ:
Опит в търговска организация и складово стопанство - предимство
Бързина, сръчност и отговорност
Умение за работа с клиенти
Средно образование

Ако търсиш нова възможност, имаш опит и желание за развитие, не се колебай да ни изпратиш своята автобиография!

Менпауър България притежава лицензен номер 382/29.11.2021 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1400 до 2000 лева на месец

Категория:

Работа в склад

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

12.05.2023

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК