ТЕХНИЧЕСКИ РЪКОВОДИТЕЛ (Строителство- София

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента за наш клиент, утвърдена на българския пазар строителна компания, търсим мотивиран кандидат за позиция

ТЕХНИЧЕСКИ РЪКОВОДИТЕЛ

Основната цел на ролята е упражняването постоянен контрол на строителната площадка и постоянната координация и контрол на изпълнението на СМР на подизпълнителите и работещите в Дружеството по отношение на качество, количество и срок на изпълнение.

Отговорности:
Самостоятелно планира, организира, ръководи и контролира изпълнението на строителните работи на поверените му обекти по отношение на качество, срокове и технология;
Осъществява непосредственото оперативно-стопанско, техническо и административно ръководство на строителния обект;
Отговаря за задълженията, организацията и съхраняването на цялата необходима документация на обекта (техническа, административна, относно ЗЗБУТ и др.);
Изготвя ежедневен доклад за състоянието на обекта;
Отговаря за планирането, качеството, количеството и подреждането на постъпващите материали и механизация (инструменти и машини) на обекта, следи за съответствието между заявените и доставени на обекта такива като своевременно уведомява отговорните за това длъжностни лица при наличието на несъответствие;
Изготвя обобщена заявка на база одобрен „Бюджет на обекта” с цел осигуряване на необходимите за изпълнение на СМР материали, механизация (инструменти и машини) и работна сила;
Организира и своевременно заявява наличието на кранова везна при постъпване на материали на обекта;
Подробно проучва и познава ПСД и работните чертежи на възложения му обект, предава работните чертежи по всички специалности с приемо-предавателен протокол на всички подизпълнители, постъпили на обекта, както и съпътстващата договорна документация;
Изготвя количествени сметки, необходима база за офериране и участва в изготвянето на работни калкулации за допълнителни видове СМР, възникнали в процеса на изпълнение на обекта, поради изменение на проекта или възложени допълнително от Инвеститора/Възложителя;
Активно участва в изготвянето на количествени сметки (работните калкулации) и „Бюджета на обекта”;
Преглежда и предава работните проекти на подизпълнителите и бригадирите на работещите в Дружеството;
Участва в разговори с подизпълнители и при необходимост в разговорите с Инвеститора/Възложителя или негов представител;
Изисква своевременното изготвяне от подизпълнителите и предаване в срок на всички необходими документи, удостоверяващи строителния процес, съгласно ПИПСМР, ЗУТ и наредби към него;
Предава строителната площадка на подизпълнителите, подписвайки необходимите за това документи, съгласно вътрешнофирмените правила за организация на работа;
Участва в анализа на обекта при неговото приключване: сравнение м/у действителните преки разходи за труд, материали, механизация и заложените в бюджета на обекта;
Месечно отчита работата на подизпълнителите, като изисква качественото и своевременното изготвяне и предаване на необходимите за това документи, съгласно утвърдените образци, проверява и подписва количествените сметки на подизпълнителите относно доставени материали, извършени СМР, използвана механизация и др.;
Ръководи отстраняването на дефекти, появили се в рамките на гаранционния период.

Изисквания:
Висше инженерно образование;
Минимум 2 години професионален опит на същата или сходна позиция;
Отлично владеене на MS EXCEL, MS WORD, MS PROJECT, MS OUTLOOK, AUTO CAD;
Познаване на всички действащи нормативни документи, регламентиращи строителния процес;
Познаване на изискванията/изисквания на производител/ за правилно прилагане на използваните технологии;
Познаване на стандартите за качество на изпълняваните строителни работи;
Висока взискателност към качеството на изпълняваните СМР;
Отлично познаване на изискванията на ПИПСМР в частта измерване и приемане на изпълнени СМР;
Познаване на изискванията по ЗБУТ;
Добри организаторски качества;
Добро ниво на владеене на английски език.

Компанията предлага:
Възможност за реализация в стабилна компания и разпознаваем бранд;
Отлични условия за работа и сплотен екип от професионалисти;
Предизвикателни проекти и динамика;
Конкурентно възнаграждение.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2361 от 15.09.2017 г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Телекомуникации - инженери и техници
Инженери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

21.03.2022

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК