ПОМОЩНИК ТЕХНИЧЕСКИ РЪКОВОДИТЕЛ

Основна дейност на фирма "Булкарп" ООД е изграждане на обекти от промишленото и гражданско строителство, пътната,благоустойствена и енергийна инфраструктура, хидротехническо строителство и опазване на околната среда.
Ръководният екип е сформиран от опитни менажери, добили опит при изграждането и разработването на множество обекти от посочените сфери.

Във връзка с предстоящ обект в гр. София фирма "Булкарп" ООД търси да назначи помощник технически ръководител

НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ:
1. Възможност за започване на работа в най-кратки срокове;
2. Желание за дългосрочна реализация;
3. Добри организационни и ръководни умения
4. Умения за работа в екип и динамична среда

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ
1. Организира и ръководи изпълняваните СМР на строителната площадка;
2. Контролира качеството на изпълняваните СМР и отговаря за изпълнението им;
3. Организира воденето и отговаря за съхраняването на цялата техническа документация на обекта;
4. Съставя количествени сметки;
5. Следи за спазването на определен график и завършването на обекта в срок;

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
1. Постоянна работа;
2. Осигурена леглова база при необходимост;
3. Динамична работна среда в екип от професионалист;
4. Мотивиращо възнаграждение;

При проявен интерес, моля изпратете подробна трудова автобиография.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Всички данни предоставени от Вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Строителство, Архитектура

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София ул."Ген.Стефан Тошев " 78

Дата:

11.07.2019

Организация:

Булкарп ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Булкарп ООД може да получите ТУК