ИНЖЕНЕР ПОДДРЪЖКА И СЕРВИЗ НА МАШИНИ ЗА ЛЕЕНЕ ПОД НАЛЯГАНЕ - Враца

Описание

Менпауър - Вашият партньор за успешна кариера !
За наш клиент - високотехнологично производство на компоненти за интегриране на комуникационни решения в автомобилим, търсим опитен инженер за позиция:

ИНЖЕНЕР ПОДДРЪЖКА И СЕРВИЗ НА МАШИНИ ЗА ЛЕЕНЕ ПОД НАЛЯГАНЕ

Основни отговорности:
Електрическа и механична поддръжка на всички машини - включително хидравлика и пневматика;
Осигуряване на подходящо планиране и изпълнение на периодичната и превантивната поддръжка, както и на готовност за отстраняване на аварии и поддръжка при необходимост;
Работа в тясно сътрудничество с производители, доставчици и вътрешни отдели за намиране на начини за подобряване на процеса и повишаване на надеждността и производителността на машините.
Участие в годишна валидация, проверка на пускане на машините;
Провеждане на периодични обучения на настройчиците и операторите за работа с машините.

Изисквания:
Висше техническо образование;
Доказан опит в поддръжка и ремонт на машини за шприцване или други видове машини за преработка на пластмаси;
Английски език на разговорно ниво - В2;
Аналитични умения и добра способност за решаване на проблеми.

Компанията предлага:

Мотивиращо възнаграждение;
Годишен бонус при постигнати резултати;
Ваучери за храна - 200 лв;
Работно време - пон-пет (08:30 - 17:00ч);
Допълнително здравно осигуряване;
Служебен транспорт.

Месторабота гр. Враца - предлага се пакет Релокация от компанията!

Ако припознавате себе си в нашето предложение, изпратете своята автобиография!
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!
Очакваме Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. Враца

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

16.08.2024

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК