Архитект

Търсим чертожник или архитект като freelancer за дистанционна работа към западна фирма. Работата е подходяща за студенти 5 курс или за млади архитекти. Работата се състои в изготвяне на работни, инвестиционни и конкурсни чертежи. Изготвяне на детаили. Ще се работи по реални проекти в стадий на изпълнение или в подготовка за разрешително за строеж.

ИЗИСКВАНИЯ:
• желание за работа;
• Отлични умения за работа с Archi Cad;
• Желание за професионално развитие и умения за работа в екип;
• самостоятелност;
• работа ще изисква комуникация по whats up или др.;
• Отговорност и внимание към детайлите, инициативност и креативност;
• Отлични умения за планиране на времето, следене и спазване на срокове;
• Владеене на немски(предимство) или английски;

ОТГОВОРНОСТИ:
• Изработване на идейни, технически и работни архитектурни проекти на сгради.
• Изготвяне и представяне на презентации и предпечатна обработка;
• Съгласуване на проекти;

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Адекватно и редовно възнаграждение съобразно квалификацията и уменията;
• Работа по интересни проекти;
• Възможност за професионално развитие;
• възможност за практика в чужбина;

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интревю.
Кандидатурите ще бъдат разгледани при пълна конфиденцианост.
Данните, които ни предоставяте са лични и подлежат на защита по смисъла на ЗЗДЛ

Интервютата за работа ще се проведат онлайн.

За контакти
арх. Владимир Георгиев СИА/КАБ
тел: 052 919750
ел. поща: v.georgiev@WMS-ag.ch

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Категория:

Строителство, Архитектура

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

Варна, жк. Възраждане

Дата:

17.09.2019

Организация:

Захе ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Захе ЕООД може да получите ТУК