Складов служител

Джи Пи Груп една от водещите строителни компании в България с обществено значими проекти в областта на инфраструктурното, жилищното и промишлено строителство.
Във връзка със стартиране на нови обекти в страната обявяваме свободна работна позиция за:

Изисквания:

- Средно образование;
- Минимум 3 г. трудов опит като складов служител;
- Много добра компютърна грамотност; познания за работа с MS Office, интернет;специализирани складови програми;
- Опит в строителния бранш ще се счита за предимство;
- Отговорност, честност, лоялност.

Задължения:

- Организира приемането, комплектуването и подреждането на стоките и материалите;
- Извършва контрол относно количеството и качеството на постъпващите в склада стоки и материали;
- Участва в извършваните инвентаризации и изготвянето на протоколите за наличност в склада;
- Контролира дейността на останалите служители в склада;
- Отговаря материално за поверените му стоки (МОЛ);
- Следи за хигиената и достъпността на складовите помещения;
- При необходимост изпълнява и други задачи, възложени във връзка с изпълнение на работата.

Джи Пи Груп Ви предлага:

- Дългосрочна заетост на трудов договор;
- Добро възнаграждение и пълно осигуряване;
- Допълнителна здравна застраховка и бонуси;
- Възможност за развитие в рамките на компанията;
- Обучения, обвързани с дейснотта;

За да станете част от екипа ни, моля, изпратете CV.

При проявен интерес, моля, изпратете подробна трудова автобиография и актуална снимка. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Всички данни предоставени от вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Строителство, Архитектура

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, бул.Черни връх 59А

Дата:

17.09.2019

Организация:

Джи Пи Груп АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Джи Пи Груп АД може да получите ТУК