Специалист, контрол на качеството

Джи Пи Груп АД e една от водещите строителни компании в България с обществено значими проекти в областта на инфраструктурното, жилищното и промишлено строителство.
Във връзка с изпълнение на наши текущи и нови проекти търсим да назначим отговорен и инициативен служител на позиция:

Изисквания:

- Висше инженерно образование;
- Опит на подобна позиция мин.3 години;
- Отлично познаване на нормативна база и стандартите за изпитване на контрол;
- Познания относно технологиите на изпълнение на строителните процеси;
- Познания относно материалите, приложими в съвременното строителство
- Изградени умения в ръководенето на големи обекти е предимство;
- Отлични умения за работа с Microsoft Office; Auto CAD;
- Свидетелство за управление на МПС - кат. В;
- Възможност за командировки в рамките на страната;
- Организираност, лоялност и желание за развитие.

Задължения:

- Ежедневен контрол на изпълнението на СМР от различните подизпълнители;
- Одобрение и контрол на документите на отделните доставчици;
- Приемане и контрол на входящи материали;
- Съставяне на репорти за несъответствия;
- Проверка на екзекутивната документация на подизпълнителите;
- Проверка на Актовете по Наредба 3 и другата документация за издаване на обектите;
- Поддържане на досиета на обектите;

Фирмата предлага:

- Трудов договор с 6-мес.изпитателен срок;
- Отлично възнаграждение, пълни осигуровки + социални придобивки;
- Разнообразни проекти, в които да развиете своите умения;
- Обучения и постоянно професионално усъвършенстване;

При проявен интерес, моля изпратете подробна трудова автобиография и актуална снимка. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Всички данни предоставени от вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Строителство, Архитектура
Инженери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, бул.Черни връх 59А

Дата:

17.09.2019

Организация:

Джи Пи Груп АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Джи Пи Груп АД може да получите ТУК