Юрисконсулт

Генезиспроект ЕООД е фирма, специализирана в изграждане и поддръжка на електрически, ВиК и отоплителни инсталации, както и на помпени системи. Осъществява автоматизация, мониторинг и контрол на различни производствени процеси. Във връзка с разширяване на дейността се отваря свободна позиция за Юрисконсулт.

Изисквания:
- висше образование;
- мотивация и желание за работа;
- добра работна дисциплина;
- внимание към детайлите;
- способност за добро организиране на задачите и проектите във времето;
- компютърна грамотност;
- кандидатите трябва да са безработни лица с ТЕЛК;
- кандидатите не трябва бъдат учащи лица.

ВАЖНО! НЕ СЕ ИЗИСКВА професионален опит за позицията.
Кандидатите ще бъдат наети по проект „Обучения и заетост". Основната ни цел по програмата е подпомагане и интегриране на неактивни и безработни лица със степен на увреждане 50 и над 50 на сто.

Задължения и отговорности:
- Организира представителството на фирмата пред трети лица, държавни и обществени органи и организации и институции;
- Организира защитата на интересите на фирмата при неизпълнение на сключени договори;
- Консултира и оказва съдействие по правни въпроси;
- Съблюдава спазването на действащото законодателство при осъществяване дейността на работодателя.

Фирмата предлага:
- трудов договор;
- 1070 лв. заплата и месечни бонуси, пряко обвързани с представянето;
- продължаваща заетост след приключване на проекта;
- възможност за гъвкаво работно време;
- възможност за работа в домашна обстановка в определени периоди на договора.

Кандидатстване:
Ако отговаряте на изискванията и искате да станете част от екипа на Генезиспроект, моля изпратете следните документи:
- Автобиография по модел на EUROPASS;
- Мотивационно писмо;
- Прикачете и налични препоръки, сертификати, дипломи, грамоти.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Категория:

Енергетика и Ютилитис (Ток/Вода/Парно/Газ)

Населено място:

Гр. София, Гр. Пловдив, Гр. Варна

Дата:

28.11.2019

Организация:

Генезиспроект ЕООД

Повече информация за Генезиспроект ЕООД може да получите ТУК