Инженер ХТС

Описание

Строителна компания "Джи Пи Груп" АД търси да назначи:

„Инженер ХТС“

Основни изисквания към кандидата:

- Висше инженерно образование, съответсващо на търсената позиция;
- Опит в изготвянето на тръжна документация за обществени поръчки /график, предложение за изпълнение, цени, анализи/;
- Опит в остойностяването на строителни обекти;
- Общо познаване на нормативната база на ЗОП;
- Общо познаване на цялостния строителен процес;
- Компютърна грамотност - MS Office, AutoCad, ценообразуващ софтуер;
- Умения за разчитане на строителна и проектна документация;
- Умения за организация на време и подреждане на приоритети.

Отговорности и задължения:

- Изготвяне и окомплектоване на документация за участие в тръжни процедури и обществени поръчки;
- Изготвяне на количествени сметки, количествено-стойностни сметки, анализи, цени, графици, инструкции за работа и др.
- Съгласуване на работата и взаимодействие с други отдели в компанията.

Ние Ви предлагаме:

- Трудов договор с пълни осигуровки;
- Коректност при заплащането;
- Отлични условия на работа в реномирана компания;
- Осигурени от компанията професионални обучения;
- Допълнителни социални придобивки.

Моля, да кандидатстват само сериозни кандидати, които отговарят на описаните по- горе изисквания и имат желание за дългосрочен ангажимент към фирмата.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашето CV и актуална снимка.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Всички данни предоставени от вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Строителство, Архитектура
Инженери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, бул.Черни връх 59А

Дата:

10.10.2019

Организация:

Джи Пи Груп АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Джи Пи Груп АД може да получите ТУК