Обектово, ПТО

Джи Пи Груп една от водещите строителни компании в България с обществено значими проекти в областта на инфраструктурното, жилищното и промишлено строителство.
Във връзка със стартиране на нови обекти в страната обявяваме свободна работна позиция за:

Обектово ПТО

Изисквания:

- Висше инженерно образование, профил „Пътно/Транспортно строителство“;
- Опит на сходна позиция- минимум 3 години;
- Отлични познания за процесите по извършване на отделните видове СМР;
- Опит в ценообразуването;
- Отлична компютърна грамотност- MS Office, AutoCad, MS Project.

Задължения:

- Подготовка на документация за участие в обществени поръчки;
- Изготвяне на количествено-стойностни сметки;
- Актуване и отчитане на извършени СМР;
- Изготвяне на справки и отчети, свързани с дейността;
- Участие в избор на доставчици и подизпълнители;
- Координация на процесите между различните звена (инвеститори-подизпълнители-доставчици).

Джи Пи Груп Ви предлага:

- Трудов договор;
- Коректност в заплащането и осигуряването;
- Работа в млад и динамичен екип;
- Участие в ключови за страната проекти;
- Възможност за развитие;
- Допълнително здравно застраховане и фирмени обучения;

За да станете част от екипа ни, моля, изпратете CV.

На интервю ще бъдат поканени само кандидати, отговарящи на описаните по-горе изисквания.

Всички данни предоставени от вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Строителство, Архитектура
Инженери

Населено място:

Гр. Плевен

Адрес:

гр.София, бул.Черни връх 59А

Дата:

10.10.2019

Организация:

Джи Пи Груп АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Джи Пи Груп АД може да получите ТУК