Специалист ПТО, телекомуникции

Джи Пи Груп е една от водещите строителни компании в България с обществено значими проекти в областта на инфраструктурното, жилищното и промишлено строителство.
С цел обезпечаване на нашите текущи и бъдещи проекти обявяваме свободна работна позиция за:

Специалист ПТО, телекомуникации

Изисквания към кандидата:

- Висше техническо образование (Електротехника, Електроенергетика, Електрообзавеждане или аналогична специалност);
- Добри компютърни умения - работа с MS Office, AutoCad, Internet;
- Добри познания при разчитането на строителна и проектна документация;
- Познаване на действащата нормативна база в областта на строителството;
- Много добри комуникационни и организационни умения, силна мотивация, инициативност, умения за работа в екип;
- Носене на отговорност за спазване на крайни срокове, прецизност и ефективност на работата, правилна ориентация и преценка на време и приоритети при работа в динамична среда;
-Шофьорска книжка кат. Б.

Отговорности и задължения:

- Координиране на работния процес между подизпълнители, инвеститори, проектанти, надзор и експлоатационни дружества;
- Изготвяне на количествени сметки, актове и протоколи;
- Следене за качествено и срочно изпълнение на СМР по част електро;
- Контрол на фирми подизпълнители по част електро;

Ние Ви предлагаме:

- Трудов договор;
- Коректност при заплащането;
- Отлични условия на работа в реномирана компания;
- Професионални обучения;
- Допълнителни социални придобивки.

При проявен интерес, моля изпратете подробна трудова автобиография и актуална снимка. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Всички данни предоставени от вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Строителство, Архитектура
Телекомуникации - инженери и техници
Инженери
Специалисти - електротехници

Населено място:

Гр. София, Гр. Пловдив

Адрес:

гр.София, бул.Черни връх 59А

Дата:

17.10.2019

Организация:

Джи Пи Груп АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Джи Пи Груп АД може да получите ТУК