Ел. техник - заваръчни инверторни машини

„Ремотерм” ЕООД е официален представител на фирма Castolin+Eutectic – Международен Институт по заваряване – световен лидер в продуктите и технологиите по заваряване.
За разширяване на екипа търсим нов колега за позиция: ЕЛ.ТЕХНИК – ЗАВАРЪЧНИ ИНВЕНТОРНИ МАШИНИ
ОСНОВНИ ИЗИСКВАНИЯ:
* Завършено образование – средно електротехническо
* Трудов стаж по специалността – мин. 2 години
* Владеенето на английски или немски език е предимство

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:
* Гаранционна и следгаранционна сервизна поддръжка на заваръчно оборудване.
* Организира и осигурява аварийни ремонти на машините, съоръженията и оборудването.
* Извършва оперативен надзор и поддръжка на машини и съоръженията.
* Поддържа техническите досиета на машините и съоръженията.
* Следи за поддържане на наличности на необходимите резервни части.
* Отговаря за техническото състояние и поддръжка на цялата техника, свързана с производствения процес.
* Реагира своевременно на всички аварийни ситуации и взема превантивни мерки за недопускането на последващи такива.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
* Специализирано обучение в чужбина за повишаване на квалификацията.
* Постоянен трудов договор.
* Мотивиращо възнаграждение.
* Осигурен обяд.
* Служебен телефон

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография.
Ще се свържем с всички кандидати одобрени по документи.
*Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции,

Категория:

Специалисти - електротехници

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул.Илиянци 56

Дата:

13.11.2019

Организация:

Ремотерм ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Ремотерм ЕООД може да получите ТУК