Ръководител в група в строителство

Описание

Търсите НОВА РАБОТА? Обичате предизвикателствата?
Ако търсите работно място, където опитът ви ще бъде ценен и ще можете сами да подреждате приоритетите си, нашето предложение със сигурност ще представлява интерес за вас.
ВАЖНО! НЕ СЕ ИЗИСКВА професионален опит за позицията ние ще Ви обучим !
Кандидатите ще бъдат наети по проект на Министерство по Социално подпомагане.

ВИЕ ще сте идеално попълнение на екипа ни, ако сте:
- с завършено висше образование;
- младежи до 29 навършени години;
- динамични и инициативни;
- дисциплинирани с желание за работа;

Задължения :
- способност за добро организиране на задачите и проектите във времето;
- изразено чувство за отговорност;
- желание за самообучение , получаване и споделяне на знания;
- внимание към детайлите;
- умеете да реагирате в екстремни ситуации;
- способност да виждате проблемите и да предлагате решения за тях;
- компютърна грамотност.

НИЕ предлагаме:
- заплата около 1800 лв и месечни бонуси, пряко обвързани с представянето;
- продължаваща заетост след приключване на проекта;
- възможност за гъвкаво работно време,при добре справяне на задачите.

Ако обичате предизвикателствата, то вашето мястото е в нашия екип!
Нашата цел е да помогнем за вашето развитие, за да станете успешни!

Изисквания към кандидата

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1700 до 1800 лева на месец

Категория:

Строителство, Архитектура

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. Велико Търново, бул. България 25

Дата:

14.11.2019

Организация:

Строителни иновации 1986 ООД

Повече информация за Строителни иновации 1986 ООД може да получите ТУК