Специалист, web програмист

Описание

Обичате предизвикателствата? Търсите нова работа?

Ако търсите работно място, където опитът ви ще бъде ценен и ще можете сами да подреждате приоритетите си, то нашето предложение със сигурност ще представлява интерес за вас.

Фирма „Строителни иновации 1986“ ООД търси да назначи младежи до 29 навършени години по спечелен проект на Министерството на Социалното подпомагане.

Задължения и отговорности:
-Осигурява избор на най-подходящия софтуер и хардуер за въвежданите програмни продукти.
-Въвежда, адаптира и поддържа програмни продукти и системи.
-Подготвя документацията и инструкциите за използването на програмните продукти и системи.
-Организира функционирането на компютърните мрежи и системи и тяхната защита.
-Участва при избора и въвеждането на компютърното оборудване.
-Обучава персонала за работа с компютърното оборудване и с програмните продукти и системи.
-Отстранява дефекти и възникнали проблеми по функциониране на информационното осигуряване.

Нашето предложение:
• Гъвкаво работно време /при добро справяне със задачите/;
• Възможност за работа в домашни условия в определени периоди от договора /при добро справяне със задачите/ - изключително подходящо за freelancer-и;
• Първоначално въвеждащо обучение;
• Вътрешнофирмени и външни обучения за повишаване на квалификацията;
• Правоотношения на трудов договор;
• Социални и здравни придобивки;
• Добро трудово възнаграждение – от 1700 до 1800лв заплата и месечни бонуси, пряко обвързани с представянето;
• Възможност за продължаване на заетостта след приключване на проекта;
• Възможност за кариерно развитие и израстване;

Изисквания към кандидатите:
• завършено висше образование, което да е близко или сходно до позицията /има свободни места и за други позиции – при интерес, позвънете на посочения телефон/;
• мотивация и готовност за започване на работа;
• желание и умения за работа в екип;
• не трябва да сте студенти такива са изискванията на проекта, но ако сте последен курс и имате желание, пуснете своята кандидатура /при одобрение Вашата автобиография ще бъдете поканени за бъдещи запазена в базата данни за бъдещи контакти/.Предлагаме и неплатени стажове

ВАЖНО! Не се изисква професионален опит за позицията, но кандидатите трябва да притежават умения и компетенции по дадената позиция, придобити като опит в неформална среда, проекти или от свободна практика.

ЗА РАБОТОДАТЕЛЯ

При нас ще намерите:
- приятни отговорни и мотивирани служители
- високо професионална работна среда;
- динамична работа в бърза иновативна развиваща се компания ;
- млад, енергичен и амбициозен екип;
- атмосфера, в която се ценят вашия опит и мнение
- спазване на поетите ангажиментите към клиентите
-нестандартни иновативни
подходи за работа
Ако обичате предизвикателствата, то вашето мястото е в нашия екип!
Нашата цел е да помогнем за вашето развитие, за да станете успешни!

ИСКАТЕ ЛИ ДА РАБОТИТЕ С НАС?
Изпратете ни следните документи:
 Автобиография по модел на EUROPASS;
 Мотивационно писмо;
Прикачете и препоръки, сертификати, дипломи, грамоти

Изисквания към кандидата

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1700 до 1800 лева на месец

Категория:

ИТ и Компютърни специалисти

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. Велико Търново, бул. България 25

Дата:

20.11.2019

Организация:

Строителни иновации 1986 ООД

Повече информация за Строителни иновации 1986 ООД може да получите ТУК