Инженер ОВК

"ЗИЗИ ЗЕЛЕНЧЕНКО" ЕООД е дружество, развиващо дългогодишна дейност в областта на проектирането и изграждането на отоплителни, соларни и климатични инсталации. За нуждите на нашата дейност в гр. Варна търсим мотивиран и подготвен кандидат, с предходен опит и много добри умения за работа със специфични за дейността инструменти и технологии за позицията

Инженер ОВК.

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:

- динамична и интересна работа, свързана с монтажа на отоплителна и климатична техника
- възможност за развитие и допълнително възнаграждение в зависимост от обема на извършената работа
- работа в екип от професионалисти в областта
- конкурентно възнаграждение
- дългосрочен ангажимент

ВАШИТЕ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Проектиране на газови и отоплителни инсталации
- Изготвяне на оферти
- Извършване на огледи и консултации
- Организиране на монтажната и сервизна дейност

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

- Висока отговорност, лоялност и силна мотивация
- Умения за работа с ръчни инструменти
- Сведетелство за управление на МПС
- Опит на подобна длъжност
- Желание за работа в екип

Моля, изпращайте автобиографиите си само на български език. Всички кандидатури ще бъдат прегледани. Одобрените на първи етап кандидати ще бъдат повикани на интервю.
Месторабота: Варна

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Енергетика и Ютилитис (Ток/Вода/Парно/Газ)

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

гр. Добрич, ул. В.Левски 4

Дата:

10.01.2020

Организация:

ЗИЗИ ЗЕЛЕНЧЕНКО ЕООД

Повече информация за ЗИЗИ ЗЕЛЕНЧЕНКО ЕООД може да получите ТУК