Строителен инженер – проектант

Астреа е създадена през 2007 година с една основна мисия – да бъдем различни. Превърнахме това виждане в основен двигател на нашите усилия да сме винаги на разположение, когато клиентите и партньорите ни имат нужда от нас, за да ги консултираме и напътстваме при вземането на важни решения.
Нашите партньори се увеличават всеки ден и тяхното удовлетворение е най-добрата визитна картичка за нас.

Отговорности:
Разчитане и анализиране на документация/чертежи;
Работа съвместно с търговски отдел в процесите на офериране, изготвяне на чертежи и схеми;
Отлични познания в законовите и договорни изисквания;
Подготвяне на анализи и ценови изчисления;
Посещение на обекти, проследяване и разяснения за правилната експлоатация на продуктите на компанията;

Изисквания:
Висше строително образование;
Опит с инженерен софтуер, AutoCAD, Revit – предимство;
Способност за работа в екип;
Спазване на крайни срокове;
Задължително владеене на английски език – писмено и говоримо;
Владеене на немски – предимство;
Аналитично мислене, отговорност, умение за работа и вземане на решения в динамична среда;

Компанията предлага:
Конкурентно възнаграждение;
Работа в екип от професионалисти в доказала се на българският пазар компания;
Възможност за развитие и повишаване на квалификацията.

Ако позицията представлява интерес за Вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и изпратете подробна автобиография (Не забравяйте да посочите референтния номер на обявата N DP_BEG).

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.
(„АСТРЕА РИКРУТМЪНТ“ ЕООД – Регистрация в МТСП No1809).

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Строителство, Архитектура

Населено място:

Гр. София

гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3

Дата:

06.12.2019

Организация:

Астреа Рикрутмънт ЕООД

Повече информация за Астреа Рикрутмънт ЕООД може да получите ТУК