Техник - поддръжка на сграда

Изкушаващите дестинации са безброй и всички мечтаем за тях. Най-желаната дестинация обаче е правилното работно място!

Стараем се да открием какви са вашите амбиции и в каква работна среда може да разгърнете потенциалa си.

Наш клиент е компания лидер в сферата на Транспорт и Логистика. Компанията развива едни от най – големите и успешни логистични центрове в България.
За тях търсим коректни и мотивирани служители, които да се присъединят към екипа им на позиция техник – поддръжка на сграда на адрес: бул. Ботевградско шосе.

Отговорности:
• Установява наличните повреди и определя необходимостта от профилактика и поддръжка;
• Извършва ремонт и подмяна на амортизирани части и детайли от сградата;
• Спазва техническата безопасност;
• Комуникира с фирми подизпълнители, извършващи строително ремонтни дейности в обектите на компанията.

Изисквания:
• Завършено средно образование;
• Технически грамотни с познания по ВиК, дърводелтсво, ел. поддръжка;
• Умения за работа в екип;
• Отговорност и точност към поставените срокове;
• Желание за дългосрочна заетост.

Придобивки:
• Трудов договор и пълни осигуровки;
• Възнаграждение и допълнителни придобивки (ваучери за храна, допънително здравно осигуряване, медицинска застраховка);
• Дневни 8 ч. работни смени от понеделник до петък;
• Възможност за организиране на транспорт от населени места, около София.

Ако смятате, че позицията дава възможност да развиете уменията си, моля изпратете автобиография с приложена актуална снимка.

Благодарим на всички кандидатствали. Екипът ни ще се свърже само с одобрените кандидати.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N:2925

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Категория:

Строителство, Архитектура
Инженери
Специалисти - електротехници

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, р-н Средец, бул. Витоша 92

Дата:

13.12.2019

Организация:

Хюман ту Хюман ЕООД

Повече информация за Хюман ту Хюман ЕООД може да получите ТУК