РЪКОВОДИТЕЛ ПРОЕКТИ

Описание

ИЗИСКВАНИЯ:
• Висше строително инженерно образование;
• Минимум 3 години опит в областта на строителството с участие като Ръководител обект, Началник обект или Технически ръководител при изпълнение на обекти;
• Отлични познания на строителния процес като стандарти, технология, детайли, организация и планиране на процеса;
• Добри организационни и ръководни качества. Ръководни умения при управление на собствени екипи и механизация на фирмата и при работа с подизпълнителите;
• Компютърна грамотност: Project Manager, Building Manager; AutoCad;
• Отлични комуникативни и организационни умения;

ОТГОВОРНОСТИ:
• Организиране, контролиране и ръководене на цялостната работа по изпълнение на обектите на фирмата, отговаря за икономическите, административните и техническите аспекти на работата;
• Участва в изработване на пълни и точни проектно-сметни документации по проекта, Подпомага изготвянето и одобрява линейни графици за изпълнение на обекта и отговаря за точното им изпълнение;
• Участва в подготовката на проектни предложения и оферти на дружеството;
• Отговаря за цялостната координация по изграждането и пускането в експлоатация на обекта;
• Комуникира с участниците в строителния процес – Възложител, Строителен надзор, Подизпълнители, експлоатационни дружества и др.;
• Отговаря за избора на подизпълнители
• Отговаря за изпълнението на обекта от подготовката на строителната площадка, цялостното изпълнение на СМР и КРР дейности до отчитането на обекта;
• Координира работата на отделните изпълнители и подизпълнители, и следи и отговаря за спазване на проектната себестойност;
• Отговаря за всички бригади на фирмата, отчита тяхната дейности и отговаря за заявките на материали и ресурси;
• Участва в стратегическото развитие на дружеството;
• Идентифицира и адресира области, свързани с потенциални възможности за развитие на дружеството.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Строителство, Архитектура
Проектиране
Инфраструктура

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София 1407 район р-н Лозенец

Дата:

05.11.2020

Организация:

Вейл Конструкции ЕООД

Повече информация за Вейл Конструкции ЕООД може да получите ТУК