СПЕЦИАЛИСТ ОФЕРТЕН ОТДЕЛ

Описание

ИЗИСКВАНИЯ:
• Образование – средно или висше техническо образувание;
• Отлично познаване на процесите при изпълнение на отделни видове СМР и технологията на строителството;
• Компютърна грамотност: Project Manager, Building Manager;
• Шофьорска книжка;
• Добри комуникативни умения, работа в екип
• Предимство е опит на позиция в отдел ПТО;
• Опит на подобна позиция – минимум 2 години;
• Опит в подготовката на тръжна документация – технически предложения, линейни графици и анализи на единични цени;
• Отлични познания при разчитането на строителна и проектна документация;
• Прецизност и ефективност на работата, правилна ориентация и преценка на време и приоритети при работа в динамична среда;

ОТГОВОРНОСТИ:
• Изготвяне оферти по конкретни проектни задания – количествени сметки , количествено стойностни сметки и чертежи;
• Изготвяне спецификации и количества на видовете СМР по чертеж;
• Изготвяне на линейни графици и технически предложения включващи стратегия за изпълнение, технология и начин на изпълнение на обектите;

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Строителство, Архитектура
Проектиране
Инфраструктура

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София 1407 район р-н Лозенец

Дата:

05.11.2020

Организация:

Вейл Конструкции ЕООД

Повече информация за Вейл Конструкции ЕООД може да получите ТУК