Техник, монтажник системи за сигурност

ДЖЕЙДИ-ВИЖЪН бързо развиващ се системен интегратор, вече 10 години дистрибутира и въвежда в еклоатация устойчиви и надеждни системи за сигурност в цяла България.

Във връзка с разширяване на технически отдел, ДЖЕЙДИ-ВИЖЪН ТЪРСИ да назначи

Техник, монтажник системи за сигурност в офис София.

Изисквания:
- Оперативност, бързина и работна концентрация;
- Отлични комуникационни умения;
- Мотивация за работа и желание за развитие;
- Познание за архитектура/хардуер/софтуер за видеонаблюдение, СОТ, контрол на достъп, пожароизвестяване;
- Практически умения за свързване/инсталация/настройка на слаботокови системи;
- Сръчност и умения за работа с различни инструменти, измервателна техника и апаратура;
- Възможност за извънреден труд и командировки в страната;
- Шофьорска книжка кат.Б е задължително;
- Английски език е предимство;
- Завършено средно или висше образование - предимство техническо.

Отговорности:
- Монтира, настройва, поддържа у-вата и системите за безопасност/сигурност;
- Познава продуктите и решенията, както и техните опции в детайли и практически;
- Участва в подготовката на технически решения и проекти;
- Ежедневно консултира онлайн и лице-в-лице ползвателите на системите;
- Води техническа кореспонденция с доставчиците на техника;
- Отразява извършените операции по технически задачи ежедневно;

Компанията предлага:
- Динамична работа в млад екип.
- Отлична работна среда и условия.
- Мотивиращо възнаграждение
- Фирмено обучение и възможност за професионална реализация и развитие.

Ако длъжността представлява интерес за Вас и сте мотивирана личност да работите в компания, която е развиващ се дистрибутор и интегратор на пазара за системи за сигурност, Моля да изпратите автобиография на български език и актуална снимка. Мотивационно писмо ще улесни избора ни. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Документите ще се разглеждат при спазване изискванията на Закона за защита на личните данни.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Телекомуникации - инженери и техници
Специалисти - електротехници

Населено място:

Гр. Бургас

Дата:

08.01.2020

Организация:

Джейди-Вижън ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Джейди-Вижън ООД може да получите ТУК