Мениджър проекти ВИК

Основни задължения:

- Ръководи цялата дейност по изпълнение на проектите на фирмата в сектор Водоснабдяване и канализация § пречистване на води
- Осъществява предварителна подготовка за изпълнение на машинните, електромонтажните и пусково наладъчните дейности
- Следи за спазването на проектната документация от страна на изпълнителите и за точното извършване на всички видове работи.
- Участва в планирането на количествата материали, необходими изпълнението ;
- Осъществява снабдяването с необходимите материали, механизация и т.н. ;
- Организира и пряко участва в дейността по сключване на договори с подизпълнители, ако са необходими такива ; отчети,
- Изготвя отчети, планове и графици за работа и следи за спазването им
- Извършва необходимата дейност по оформяне на документация относно предаването и въвеждането в експлоатация на завършените обекти.
-.Съгласува с Възложителя (и с подизпълнителите) мерки за съвместно осигуряване на ЗБУТ на обекта, провежда инструктажи на работниците в съответствие с нормативните изисквания;
- При необходимост изпълнява и други задачи, възложени във връзка с изпълнение на работата

Изисквания към кандидата:
- Висше техническо образование : ВИК, Индустриални технологии, Машиностроене и Мехатроника, Автоматизация, Електротехника, Енергетика и електрообзавеждане
- Минимум 3 г. опит на сходна позиция;
- Умение за работа с техническата документация по проектите;
- Готовност за интензивни пътувания;
- Владеене на английски език не е задължително, но е предимство;
- Комуникативност, аналитично мислене, умение за определяне на приоритети;
- Добри шофьорски умения.

Фирмата предлага:
- Възможност за професионално и личностно развитие;
- Работа на пълен работен ден;
- Отлични условия на труд;
- Адекватно заплащане.

При проявен интерес от Ваша страна, моля изпратете CV със снимка. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Документите Ви ще бъдат разгледани само за целите на настоящия подбор, при пълна конфиденциалност съгласно ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Инфраструктура

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Съвета на Европа 6

Дата:

19.01.2020

Организация:

Прострийм Груп ЕООД

Повече информация за Прострийм Груп ЕООД може да получите ТУК