Сервизен Специалист

Описание

СЕРВИЗЕН СПЕЦИАЛИСТ
Фирма АСТЕЛ ЕООД е представител на водещи световни фирми производители на специализирана аналитична и измервателна апаратура и техника.

Във връзка с разрастване на дейността, компанията търси да назначи Сервизен Специалист.

Отговорности на длъжността:
- Извършва монтаж, сервизна диагностика и ремонт на продаваните от компанията апарати; - Отговаря за ефективното и качествено извършване на ремонтните дейности;
- Изготвя сервизни протоколи за извършените ремонти;
- Предоставя компетентна техническа информация на клиентите;
- Инструктира и обучава клиентите при пуск на нови апарати;
- Консултира търговците на компанията за правилния подбор и експлоатационните условия на апаратите; - Осъществява разнообразна търговска дейност свързана със сервизираните апарати.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Специални умения:
- Техническо образование – средно или висше; - Професионален опит в сходни дейности и компютърни умения; - Шофьорска книжка кат. В; - Енергичност, организираност и насоченост към намиране на решения; - Умения за работа в екип. Търсим кандидати, ориентирани към дългосрочно сътрудничество.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 1800 лева на месец

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. София

Дата:

20.01.2020

Организация:

АСТЕЛ ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за АСТЕЛ ЕООД може да получите ТУК