Електромеханик, Производствен Център Банкя

Описание

Ти си нашата тайна съставка?

НАШИЯТ ЕКИП
Семейството на Кока-Кола Хеленик в България се състои от над 1900 ангажирани служители. Част сме от Coca-Cola HBC Group, един от най-големите бутилировачи на The Coca-Cola Company. Ежедневната ни мисия е да доставяме радост на 595 милиона потребители, предлагайки избор от над 136 глобални и любими местни брандове, във важните за тях моменти, 24 часа в денонощието, 7 дни в седмицата.
Ние сме силен и талантлив екип, който постига отлични резултати, като побеждава и се учи всеки ден в 28 страни, на 3 континента. Нашият успех идва от съвместната ни работа като един, за да постигнем позитивна промяна в местните общности, в които работим.

ОТГОВОРНОСТИ:
Експлоатация на електрическата част и КИП и А на съоръженията, пряко свързани с производствения процес и производствените линии;
Поддръжка на електрическата част на оборудването и КИП и А в работоспособно и безотказно състояние с цел ефективно използване на производствените линии и високо качество на произведения продукт;
Реализиране на нови проекти за оптимизиране на параметрите и софтуера на производственото оборудване;

ИЗИСКВАНИЯ:
Средно техническо образование, специалност Електроника и/или Автоматизация на производството;
Опит/познания в настройване и програмиране на измервателни уреди, процеси и системи за електрозадвижвания;
Притежание на най-малко трета квалификационна група по електробезопасност, съгласно Правилника за безопасност и здраве при работа по електрообзавеждането с напрежение до и над 1000 V;
Опит в поддръжката и обслужване на КИП и А на производствени линии и спомагателно оборудване в областта на хранително-вкусовата промишленост е предимство;

НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:
Работа в динамична среда, стимулираща постигане на високи резултати;
Възможност за придобиване на нови знания и развитие сред екип от професионалисти;
Запознаване с най-добрите практики в областта поддръжка и обслужване на КИП и А на производствени линии;
Организиран служебен транспорт, съобразен със смените;
Пакет от социални придобивки, сред които: дневна сума за храна, фирмено работно облекло, допълнително здравно осигуряване;
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас можете да кандидатствате, като използвате бутона Кандидатствай.
Данните, които предоставяте са защитени от ЗЗЛД. Кока-Кола ХБК България се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява освен за целите на други конкурси в компанията, с изключение на случаите на писмено изразено несъгласие за това от Ваша страна.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на следващия етап в процеса по подбор.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Специалисти - електротехници

Населено място:

Гр.

Адрес:

ул. "Рачо Петков Казанджията" 8

Дата:

02.08.2022

Организация:

Coca-Cola Business Services Organization

Повече информация за Coca-Cola Business Services Organization може да получите ТУК