Работник монтаж скеле / с опит / в Германия

В момента ProCariera набира персонал за един от партньорите ни в Германия:

Клиентът ни е голям местен и международен доставчик на компетентни услуги в сферата на скелета с опита над 40 години. Гамата на услугите се разпростира от проектиране, производство и конструкция на индустриални скелета, скелета за фасади и събития до специални конструкции на скелета.

Вашите задачи:
- изграждане и обезопасяване на строителната площадка (напр. поставяне на бариери)
- монтиране на работните скелета и тези за сигурност
- демонтиране на скелетата
- подготовка на плочите
- инсталиране на адекватни входове, напр. стълби, според нормите за предотвратяване на инциденти
- проверка на състоянието на компонентите на скелето; поддръжка в перфектно състояние
- проверка на извършеното качество на работата

Опит:
- Успешно завършен курс за обучение с сферата ма монтаж на скеле (предимство)
- Професионален опит в сектора на скелетните конструкции
- Отговорност, Самостоятелна работа и под стрес
- Познания по немски или английски

Ние предлагаме:
Атрактивна заплата:
13.65 евро/ час (200ч/месец)- 2730 евро (бруто) на месец.
В Германия данъчното изчисляване се случва в зависимост от статута по следния начин:

класа 1 /неженен/не-омъжена- 1800 евро на месец нето
класа 3/ женен/омъжена- 2037 евро на месец нето.

Допълнителните часове са платени.

Договорът е безсрочен и се сключва директно с немския работодател.

Има възможност за израстване.

Допълнителни помощи за дете/ 160 евро месечно до 18 години.

Наема е осигурен от работодателя, а разходите ще бъдат приспаднати от месечната заплата (300 евро)

Здравна застраховка, осигуряване за безработица и пенсия за целия период.

Нашите услуги са безплатни за кандидатите. ние получаваме възнаграждението си от клиентите, т.е вашият бъдещ работодател.
Имаме и консултант в офиса в Германия (Инголщад), който може да ви помогне по всяко време.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Строителство, Архитектура
Проектиране
Инженери

Държава:

Друга държава

Mihail Kogalniceanu str. 11, Bl. C1, Et. 4, Ap.4.2 RO-500173 Brasov

Дата:

22.01.2020

Организация:

ProCariera

Детайли за организацията:

Повече информация за ProCariera може да получите ТУК