Монтажник - системи за сигурност

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Нашият партньор е международна компания за следващото поколения ИТ решения за дигиталния свят, търсим да назначим:

Бригадир - Системи за сигурност

Отговорности:

• Организира и следи за качественото изпълнение на монтажни работи в съотвествеие с проектираното в техническата документация;
• Отговаря и конфигурира системите за сигурност - пожароизвестяване, оповестяване, контрол за достъп и видеонаблюдение;
• Изготвя техническа документация и дава указания за работата с изградените системи за сигурност;
• Извършва мониторинг върху инсталацията на системите и тяхната правилна експлоатация;
• Дава насоки за оптимизиране на техническите решения по време на изпълнение на системите;
• Анализира и отстранява функционални проблеми, възникнали при експлоатирането на съответните системи;

Компанията предлага:

• Трудов договор - пълно осигуряване;
• Допълнителни бонуси на 3-месечна база;
• Допълнително здравно осигуряване (ДЗО) + стоматологичен пакет;
• Ваучери за храна - 60 лв.;
• Осигурена спортна зала, фитнес и спа зона;
• Възможност за обучения в странта и чужбина;

Изисквания:

• Опит със системите за контрол и безопасност- пожароизвествяване, оповестяване, контрол на достъп или видеонаблюдение;
• Техническо образование - знаняни относно електро и слаботокови инсталции;
• Добри компютърни и мрежови познания - MS Windows 10, MS Windows Server, TCP/IP, RTSP, специфициране на сървъри за запис, организация на отдалечен достъп и други;
• Английски език - В1/В2;
• Възможност за командировки в страната;
• Умения за работа с AutoCad;

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Инфраструктура
Телекомуникации - инженери и техници
Инженери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

18.02.2020

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК