Програмист вградени системи (embedded systems)

Описание

Отговорности:

- Разработка на фърмуер в средите Keil и IAR

Изисквания:

- Познания в програмирането на контролери;
- Основни познания на принципите за програмиране нa микроконтролери свързване на сензори и управление на изпълнителни периферни устройства;
- Добро владеене на английски език;
- Предишен опит ще се счита за предимство.

Предмет на дейност: проектиране и производство на компоненти и устройства за електронна идентификация и Интернет на нещата

Проекти, по които се работи: сензорни системи с комуникация по LoRa, Sigfox, BLE и др. в областта на промишлеността, медицината и фермерството

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. София

Дата:

28.01.2020

Организация:

ARFID

Детайли за организацията:

Повече информация за ARFID може да получите ТУК