Градинар- озеленител

Фирма " Ленд Дизайн" ООД търси да назначи служители в озеленяването

Изисквания:
- Опит в изграждането и поддръжката на зелени площи е предимство;
- При липса на опит фирмата предлага обучение;
- Опит с градински инструменти и машини;
- Умение за работа в екип;
- Лоялност и отговорност.

Задължения:
- Засаждане на растителност;
- Основни дейности по подготовка на терен;
- Поддръжка на готови зелени площи;
- Участие в изготвяне на поливни системи и др.

Фирмата предлага:
- Редовно заплащане /ежеседмично/;
- Пет дневна работна седмица;
- Допълнително заплащане за извънреден труд;
- Трудов договор;
- Обучение за навлизане в материята на градинарството и ландшафтната архитектура;
- Добри условия на труд и актуализиране на работната заплата според личните качества и постижения.

Моля кандидатстващите за работа да се свързват с посочените по- долу телефони.
Лице за контакт Стефан Стефанов- 0887 24 88 25
Лице за контакт Тихомир Папуджиев- 0884 74 08 98

Допълнителна форма на контакт:
изпращане на CV и актуална снимка

адрес: ж.к. Гоце Делчев, ул. Деян Белишки 46,вх. В, ет. 7, ап. 17

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 1200 лева на месец

Категория:

Строителство, Архитектура

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, ж.к. Стрелбище 22

Дата:

13.10.2021

Организация:

Ленд Дизайн ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Ленд Дизайн ООД може да получите ТУК