СЕРВИЗЕН СПЕЦИАЛИСТ – ДИЗЕЛ ГЕНЕРАТОРИ И КОМПРЕСОРИ

Създадена през 1992 г., ЕВРОМАРКЕТ е най-голямата търговско - инженерингова компания за индустриално оборудване и строителна техника в България.

Евромаркет Компресорс е представител на световни лидери в производството на индустриално оборудване като:
Gardner Denver - винтови компресори, вакуум помпи и въздуходувки,
Pneumofore - централизирани вакуумни инсталации,
Parker - системи за изсушаване и пречистване на компресиран въздух,
Samsung - турбокомпресори,
FG Wilson -дизел генератори,
МТА - чилъри,
Evapco - водоохладителни кули.

Във връзка с разширяване на дейността си увеличаваме сервизния екип и търсим да назначим Сервизен специалист за град Плевен.

Основни задължения:

- Диагностика, техническо обслужване и ремонт на дизелови генератори и компресорно оборудване;
- Монтаж и пуск в експлоатация на генератори и компресорно оборудване;
- Диагностика и ремонт на хладилни машини;
- Отстраняване на аварии.

Изисквания към кандидата

Образование:

Специални умения:
- Техническо образование; - Технически познания в областта на електротехниката и електромеханиката или в областта на хидравликата и пневматиката; - Предимство са: опитът в поддръжка на такова оборудване, висшето техническо образование, уменията за разчитане на техническа литература на английски език; - Шофьорска книжка и готовност за командировки в региона; - Комуникативни умения и добри обноски при контакт с клиента; - Желание за работа в динамична среда; - Мотивация за дългосрочна работа.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Инженери
Специалисти - електротехници

Населено място:

Гр. Плевен

Адрес:

София, Казичене, ул. Околовръстен път 454

Дата:

18.02.2020

Организация:

Евромаркет Груп АД

Повече информация за Евромаркет Груп АД може да получите ТУК