СЕРВИЗЕН СПЕЦИАЛИСТ - СТРОИТЕЛНА ТЕХНИКА

EВРОМАРКЕТ е най-големият доставчик на индустриално оборудване и строителна техника в България.

Евромаркет Кънстракшън е основен представител за България на световни технологични лидери като:
- Komatsu - багери, челни товарачи, булдозери, дъмпери;
- Manitou - телескопични товарачи и мобилни платформи;
- Hidromek - комбинирани багер-товарачи и мини багер-товарачи;
- Gehl - мини челни товарачи;
- Vermeer - безизкопни технологии, каналокопатели;
- Ammann - валяци, трамбовки и виброплочи.

Във връзка с развитието на бизнеса компанията търси да назначи Сервизен специалист - Строителна техника за гр.Бургас и региона.

Основни задължения:

- Извършва диагностика, сервиз и ремонт на земекопна и товарачна техника (верижни и колесни багери, челни товарачи, друга специализирана техника);
- Попълва сервизен протокол за извършения ремонт.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Специални умения:
- Висше или средно техническо образование; - Добри познания в една или повече от следните области: електротехника, ДВГ, хидравлика, пневматика, КИП и А; - Опитът в поддръжка на строителна или селскостопанска техника, или като механик в автосервиз е предимство; - Шофьорска книжка; - Владеенето на английски език за разчитане на техническа документация е предимство. Търсим дългосрочно мотивирани кандидати.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. Бургас

Адрес:

София, Казичене, ул. Околовръстен път 454

Дата:

18.02.2020

Организация:

Евромаркет Груп АД

Повече информация за Евромаркет Груп АД може да получите ТУК