ЕКСПЕРТ КЛИЕНТСКИ ЗАПИТВАНИЯ С НЕМСКИ ЕЗИК

В Manpower Bulgaria вярваме, че всичко е свързано с Вас и без значение каква е текущата Ви работа, бихте могли да имате стремежа, страстта да учите, адаптивността и устойчивостта, за да станете успешен във една от най-големите индустрии в света.

Присъединете се към една от най-силните, най-бързо развиващи се и най-сигурни BPO компании в света! Търсим мотивирани хора, владеещи немски език, за позицията Експерт Клиентски Запитвания с Немски език.

Социален пакет:
Допълнително здравно осигуряване с включена дентална грижа;
Изцяло платено обучение в рамките на 8 седмици;
Ваучери на стойност 100 BGN;
3500 BGN бруто + Реалистична и постижима бонус схема;
21 дни платен отпуск;
Множество възможности за вътрешни повишения;
Разнообразни и атрактивни проекти в рамките на компанията.

Основни изисквания:
Владеене на немски език – минимум B2;
Не се изисква предишен опит или владеене на английски език.

Отговорности:
Отговаряне и обработка на входящи заявки по имейл, чат и телефон;
Представяне на продуктите на компанията при въпроси от клиента.

Интервю процес:
Писмен тест за оценка на езиковите умения (20-30 минути);
Онлайн интервю;
Оферта.

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти

Трудово възнаграждение:

От 3500 до 4000 лева на месец

Категория:

Контакт център (call centers)

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

16.08.2024

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК