Проектант строителни конструкции

Описание

ОТГОВОРНОСТИ:
- Разработване на част "Строително-конструктивна" към технически и работни проекти;
- Изготвяне на количествени сметки;
- Участие в работни срещи и авторски надзор на проектираните обекти;

ИЗИСКВАНИЯ:
- Завършено висше образование, магистърска степен - специалност „Строителство на сгради и съоръжения“;
- Отлично умение за работа с AutoCAD , MS Office и специализиран изчислителен софтуер;
- Познаване на Еврокод;
- Пълна проектантска правоспособност по специалността (валидно удостоверение);
- Опит в областта на проектирането минимум 5 години.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Магистър

Профил:
Строителство на сгради и съоръжения

Специални умения:
ОСНОВНИ УМЕНИЯ: - Отлично познаване на процеса на проектиране, на действащата в България нормативна уредба, както и на строителните практики, материали и технологии; - Отлични умения за работа в екип; - Отговорно отношение към работата; - Коректност и лоялност; - Организираност и прецизност; - Ползване на английски език на работно ниво; КАТО ПРЕДИМСТВО ЩЕ СЕ ПРИЕМА: - Опит в проектирането на промишлени сгради и съоръжения; - Способност за самостоятелна работа; - Работа с изчислителна програма Tower; ПРЕДЛАГАМЕ ВИ: - Постоянен трудов договор; - Дългосрочна ангажираност; - Добър социален пакет; - Коректни трудови взаимоотношения; - Материално стимулиране при доказани резултати; - Работа в добре квалифициран екип по интересни и разнообразни проекти;

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Строителство, Архитектура

Населено място:

Гр. София

Дата:

30.03.2020

Организация:

"Минпроект" ЕАД

Детайли за организацията:

Повече информация за "Минпроект" ЕАД може да получите ТУК