монтажник на Отоплителна и ВиK инсталации

Топсистем ЕООД e създадена 2006г. и е специализирана в проектиране, производство, изграждане и монтаж на отоплителни, вентилационни и климатични инсталации. За развиването на своята дейност, фирмата търси да назначи монтажник Отоплителна и ВиК инсталации.

Основни задължения:

- Извършва огледи на обекти, разчита чертежи;;
- извършване на монтажни дейности на Отоплителна и ВиК инсталации;
- Изготвя отчети за вложените материали и труд;
- Отговаря за предаване и приемане на извършените СМР;
- Основни познания по електротехника;
- Сръчност, координация и комбинативност;
- Поемане на отговорност за инструменти, материали и автомобил;
- Способност за плануване на необходими материали и инструменти;
- Завършено минимум средно образование (техническо е с предимство);
- Шофьорска книжка кат. Б, с налични контролни точки;
- Опит с ударопробивни инструменти;
- Умение за екипна работа;
- Опит от мин.3г. с изграждане на посочените инсталации.
- Желание и възможност за пътуване в командировки (е предимство).

Какво предлагаме:
- Постоянен трудов договор;
- Платен годишен отпуск;
- Кариерно развитие;
- Адекватно заплащане, съобразено с възможностите и постигнатите резултати;
- Обучения, курсове и сертификати за сметка на фирмата;
- Колегиална работна обстановка;
- Разнообразна работна среда;
- Влизане в положение при лични нужди;
- Работно облекло, служебен телефон, работен автомобил;
- Работа с професионални инструменти;
- Възможност за работа в почивни дни (при желание);
- Повишаване на общата и професионална култура

Ако предложението съвпада с виждането ти за работа, кандидатствай за нея, като подадеш CV на посоченият e-mail: info@topsystem-bg.com. Ще се свържем с всеки одобрен за провеждане интервю на жив

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво, Висше управленско ниво

Трудово възнаграждение:

От 1300 до 1600 лева на месец

Категория:

Енергетика и Ютилитис (Ток/Вода/Парно/Газ)

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София бул.инж Иван Иванов 100

Дата:

05.04.2020

Организация:

Топсистем ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Топсистем ЕООД може да получите ТУК