Координатор на обект - инженерни дейности- Пловдив

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Нашият клиент е един от международните лидери в сферата на строителсвото и инженерните дейности, за чийто екип търсим да назначим мотивиран специалист на позиция:

Координатор на обект - инженерни дейности

Основни задължения:
Координиране на извършената работа;
Изграждане на търговски отношения с подизпълнители и доставчици;
Извършване на измервания и оценка на разходите за нуждите на проведени работи;
Изпълнение на проекта в съответствие с приетия бюджет;
Изготвяне на работни графици;
Проверка за съответствие на строителните работи с проекта и сключения договор;
Сътрудничество с инвеститора и неговите представители.

Компанията предлага:
Мотивиращо възнаграждение;
Възможност за кариерно развитие в международна компания;
Постоянна заетост;
Отлични условия на труд;
Предизвикателна и динамична работа във висококвалифициран екип от професионалисти.

Изисквания:
Висше инженерно/строително образование или друго сходно;
Квалификации в сферата на строителството за управление на обекти;
Професионален опит на подобна позиция;
Много добри познания за Microsoft Office и AutoCAD;
Добро владеене на английски език - ниво В2 - С1
Възможност за организиране на работния процес и сътрудничество в екип;
Ангажираност и последователност в постигането на целите;
Шофьорска книжка категория B.
При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

22.05.2020

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК