Машинен инженер- Пазарджик

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш клиент, международен лидер в производството на оптични компоненти, търсим мотивирана и амбициозна личност, която да заеме своето място в екип от професионалисти, на позицията:

Машинен инженер

Отговорности:

Проектира и конструира детайли и инструменти;
Следи за съответствие с приложимите стандарти;
Наблюдава, анализира работата на действащите съоръжения, прави предложения за подобряване и адаптиране на конструкциите;
Изготвя цялостна конструктивна документация;
Наблюдава и анализира технологичното състояние на производството, участва в проекти за усъвършенстването му;
Отговаря за цялостните процеси по изработка на детайлите;
Следи технологията на изработката и технологичното време.

Компанията предлага:

Атрактивно възнаграждение;
Бонус система, обвързана с постигнатите резултати;
Дългосрочен трудов договор;
Обучение от доказани международни специалисти;
Транспортни разходи;
Работа в бързо развиваща се компания;
Придобиване на опит в работата с най-съвременна и модерна техника;
Възможност за професионално израстване

Изисквания:

Висше техническо образование;
Познания и опит в работата с CAD системи (SolidWorks, AutoCAD);
Познания по CNC управление;
Технически подход към заданията и процеците;
Опит в производствена компания е предимство;
Добро владеене на английски език – писмено и говоримо;
Умения за работа в екип и желание за развитие.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. Пазарджик

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

22.05.2020

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК