Специалист, ПТО

Джи Пи Груп е една от водещите строителни компании в България с обществено значими проекти в областта на инфраструктурното, жилищното и промишлено строителство.
С цел обезпечаване на нашите текущи и бъдещи проекти обявяваме свободна работна позиция за:

„Специалист, ПТО“

Основни изисквания:

- Висше строително образование (предимство е профил: Строителество на сгради и съоръжения);
- Опит на позиция специалист ПТО - минимум 3 години;
- Много добро познаване на процесите и операциите при изпълнение на отделни видове СМР, както и технологията на ценообразуването и отчитането им;
- Отлична компютърна грамотност - MS Office, AutoCad, MS Project;
- Отлични познания при разчитането на строителна и проектна документация.

Отговорности и задължения:

- Изготвяне на количествени сметки и количествено-стойностни сметки;
- Проверка и контрол на качеството и количеството на изпълнените СМР на обекта;
- Актуване и отчитане на извършените СМР на обекта;
- Изготвяне на справки и отчети свързани с цялостната дейност по изпълнението на строителния обект;
- Участие в избор на подизпълнители;
- Участие в изготвянето на договори с подизпълнители и доставчици;
- Участие в подготовка на документация за участие в обществени поръчки;
- Ежедневна комуникация с всички участници в строителния процес - инвеститори, подизпълнители, доставчици и др.

Ние Ви предлагаме:

- Коректно отношение от страна на работодател;
- Дългосрочна заетост;
- Работа в сплотен и динамичен екип;
- Участие в амбициозни и разнообразни проекти;
- Осигурени фирмени и външни обучения;
- Възможност да се развивате професионално;
- Допълнителни социални придобивки.

За да станете част от екипа ни, моля, изпратете CV.

На интервю ще бъдат поканени само кандидати, отговарящи на описаните по-горе изисквания.

Всички данни предоставени от вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Строителство, Архитектура
Инфраструктура
Инженери

Населено място:

Гр. Шумен

Адрес:

гр.София, бул.Черни връх 59А

Дата:

12.05.2020

Организация:

Джи Пи Груп АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Джи Пи Груп АД може да получите ТУК