МОНТАЖНИЦИ НА АСАНСЬОРИ, АНГЛИЯ (ЛОНДОН), ТД, БЕЗПЛАТНА КВАРТИРА. СТАРТ ВЕДНАГА

Една от най-бързо развиващите се инсталационни компании с множество престижни проекти в Лондон, предлага идеални възможности за някой, който иска да се присъедини към амбициозния екип за монтаж на асансьорни уредби.

Търсят се инженери за монтаж или електротехници, които да работят в и около района на M25, Лондон.

Задължения и отговорности:

• Монтаж на асансьори по EN81 и BS стандартите;

• Даване на отчети на директора отговарящ за инсталацията;

• Пълна NVQ3 квалификация за монтаж на асансьорни уредби или квалификация от друга държава. Квалифицираните с опит инженери ще бъдат оценявани индивидуално. Опитът с OTIS, Schindler, Mitsubishi или Kone би бил предимство, но не е от съществено значение. Електротехниците да имат добри познания за електрическите инсталации, да могат да следват схемите за окабеляване, както и да инсталират ел. компоненти ( вкл. кабел канали, скари и тръбопроводи) като трябва да бъде покрит високият стандарт на работа които се изисква;

• Способен да работи (да се бори) за поставените цели, като същевременно поддържа високи стандарти на работа;

• Притежател на CSCS карта (ако кандидатът е от Обединеното кралство);

• Разбиране на съществуващите процедури за безопасност и здраве на работното място, приложими за работата за която кандидатства;

• Добър комуникатор на всички нива в организацията;

• Възможност за работа без надзор и предоставяне на документация по най-висок стандарт;

• Способност за демонстриране и предоставяне на добри компетенции и основно поведение;

• Способен да разчита на себе си, като покаже добро използване на собствената си инициатива;

• Добър работник в екип с гъвкаво отношение и ентусиазъм към работата си;

• По същество аналитик решаващ проблеми, като е със силно фокусирано внимание върху детайлите.

Фирмата осигурява:

-годишна заплата £26 000;

-трудов договор;

-безплатна квартира;

-осигурени два билета на година - до България и обратно до Лондон, за сметка на работодателя;

- работно време 45 часа седмично;

- Не се изисква владеене на Английски език . Можете да кандидатвате само с Български език.

Старт веднага .

За връзка с нас : тел: 00359 887 762193 или
Тел:/ Вайбър/ Whatsapp: 0044 74 028 70 221

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 4600 до 4800 лева на месец

Категория:

Инженери
Специалисти - електротехници

Гр. Стара Загора, Гр. София, Гр. Русе, Гр. Пловдив, Гр. Велико Търново, Гр. Варна, Гр. Бургас, Гр. Благоевград

Дата:

24.05.2020

Организация:

Azriel Agency

Детайли за организацията:

Повече информация за Azriel Agency може да получите ТУК