Инженер - индустриални роботи- София

В момента търсим да назначим за наш клиент - международна компания и утвърден лидер в своя бранш човек на позиция:
Инженер - индустриални роботи
Основни отговорности:
Участва пряко в имплементирането на роботизираните машини и периферните към тях оборудвания съответно утвърдения технологичен режим;
Програмиране и настройка на роботизирани системи посредством различни симулации и офлайн програми.
Мониторинг върху цялостния процес по заваряване и управление на роботизираните машини;
Въвеждане и обучение в процесите и работата с машините на ново постъпили оператори и следене за правилната експлоатация от настоящите служители;
Извършване на качествен контрол върху обработените детайли за проверка на спазените производствени разписания и изисквания;
Разработва работни инструкции, процедури, политики и документация свързани с роботизирани системи;

Изискване:
Висше образование в сферата на Мехатрониката, Автоматиката или релевантна специалност;
Минимум 2 година опит в програмирането и/или настройката на високотехнологични производствени машини или роботи;
Опит и работа с ABB или сходни марки автоматизирани машини ще се счита за предимство
Умения за ръчно и виртуално въвеждане и програмиране на индустриални роботи;
Умения за отстраняване на механични и електрически неизправности на автоматизираните машини;
Основни познания по PLC програмиране и опит в автомобилния сектор ще се считат за предимство;

Компанията предлага:
Работа в международна компания лидер в производството на високотехнологични системи;
Утвърден работодател, работещ от години на българския пазар;
Стандартно работно време;
Конкурентно възнаграждение + социален пакет;
Покриване на транспортни разходи
Възможност за развитие в динамично развиващата се производствена среда
Дългосрочност и сигурност в трудовите отношения.
При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

05.06.2020

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК