Техник ОВиК

Санаторно-оздравителният комплекс „Камчия“ е разположен на българския бряг на Черно море, в близост до уникалния природен резерват, под защитата на ЮНЕСКО, до устието на река Камчия. Това е уникален център от нов тип, който предлага програми свързани с отдих, образование, култура, творчество, спорт, здраве, бизнес и конгресен туризъм.

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ

• Поддръжка на системите за отопление, вентилация и климатизация
• Диагностицира и при необходимост извършва ремонт на климатичните инсталации, бойлери и котли;
• Извършва профилактика на съоръженията;
• Участва в изготвянето на заявки за доставки;
• Спазва техническата безопасност, охрана на труда и противопожарна защита
ОЧАКВАНИЯТА НИ КЪМ КАНДИДАТИТЕ

• Сериозни познания и минимум 2 години опит в сферата на топлотехника и ОВиК системи
• Познания по електротехника и механика
• Опит в работа със захранващи и силови кабели
• Внимание към детайла, организираност, сръчност, работа в екип

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Постоянен ТД, реални СО и ЗО върху 1150 лв.;
• Допълнително 1% за професионален трудов стаж
• Навременно възнаграждение;
• Петдневна работна седмица от 08:00 до 17: 00 часа; по време на активния летен сезон се предвиждат дежурства по график;
• Работа в екип от специалисти;
• Осигурен транспорт;

Позицията е постоянна, затова молим да кандидатстват хора от Варна.

Ако отговаряте на обявените изисквания и имате желание да се присъедините към екипа ни, очакваме Вашата автобиография с актуална снимка към нея. Одобрените кандидати, ще бъдат поканени на интервю при запазване на конфиденциалността съгласно (ЕС) 2016/679.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Профил:
Охладителни системи и климатици

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1150 до 1150 лева на месец

Категория:

Енергетика и Ютилитис (Ток/Вода/Парно/Газ)

Населено място:

Гр. Варна

Дата:

26.06.2020

Организация:

СОК КАМЧИЯ ЕАД

Детайли за организацията:

Повече информация за СОК КАМЧИЯ ЕАД може да получите ТУК