Архитект

СТУДИО ЕКСПОЗЕ търси да назначи за офиса си в гр.Плевен служител на длъжност АРХИТЕКТ

ОСНОВНИ ДЛЪЖНОСТНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
• Въвежда архитектурни заснемания.
• Изготвя тримерни модели за изработване на макети.
• Подготвя файлове за изработване макети на сгради и детайли на 3D принтер- обработка на готови тримерни модели през софтуер.
• Осъществява проектантска дейност в сферата на предпроектните проучвания, проектиране на жилищни и обществени сгради, типови и индивидуални проекти за пасивни сглобяеми/модулни/сгради и други в техническа и работна фаза.
• Съгласува инженерни специалности по всички проектни части.
• Следи за съответствието на проектната документация с действащата нормативна уредба.
• Проучва нови материали, технологии, изделия и техните технически характеристики, и възможности за приложение
• Работно време: непълно работно време (4 часов работен ден) в рамките на 20-часова работна седмица с два почивни дни

КВАЛИФИКАЦИИ И УМЕНИЯ:
• Висше образование- Магистър по Архитектура
• Професионален опит: над 2 години в областта на архитектурни дейности
• Готовност за динамична и интензивна работа
• Лични качества – отговорност, комбинативност, комуникативност, оперативност, способност за работа самостоятелно и в екип поставяне и спазване на срокове и времева рамка.
• Работа със специализиран софтуер, за тримерно чертане и моделиране
• С предимство са лица с трайни увреждания

ДОКУМЕНТИ НЕОБХОДИМИ ЗА КАНДИДАТСТВАНЕ:
• Копие на Диплома за придобито образование магистърска степен – Архитект
• Копие на Трудова книжка и/или копие на трудов договор за професионален опит в областта на архитектурни дейности
• Копие на Документ от ТЕЛК за степента на трайните увреждания

Моля, ако нашето предложение представлява интерес за Вас, изпратете необходимите документи до 20.07. 2020

Наемане на персонал по проект Устойчиво развитие на СТУДИО ЕКСПОЗЕ № BG16RFOP002-2.024-1021, финансиран от Оперативна програма „Иновации и конкурентоспособност“, съфинансирана от Европейския съюз чрез Европейски фонд за регионално развитие.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Магистър

Профил:
Архитектура

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 400 до 500 лева на месец

Категория:

Строителство, Архитектура
Проектиране

Населено място:

Гр. Плевен

Адрес:

гр. Плевен, ул. Хаджи Димитър 15

Дата:

07.07.2020

Организация:

СТУДИО ЕКСПОЗЕ ООД

Повече информация за СТУДИО ЕКСПОЗЕ ООД може да получите ТУК