Главен Инженер „Материални активи“ за гр.София

Описание

Основни отговорности:
• Планира и подготвя годишни заявки за материали в направлението, свързани с дейността по експлоатацията и поддържането на електрическите съоръжения;
• Осъществява взаимодействието с отдел Технически политики и стандарти;
• Участва в комисии за избор на доставчици и изготвя технически становища за съответствието на материалите;
• Изготвя становища за уважаване/неуважаване на жалбите от потребители за изгорели уреди и обобщава информацията;
• Съпоставя и обобщава информацията за кражби на съоръжения и предлага решения за ограничаването им;
• Контролира процеса по доставка, съхранение и потребление на работно облекло, инструменти и средства за защита;
• Изготвя методики и правила за движение, прехвърляне и отчетност на материали и ДМА по съоръжения и оперативни центрове;
• Контролира процеса на движение на материални от изписването от склад до влагането по съоръжения и обекти.

Изисквания:
• Висше електротехническо образование – степен Магистър;
• Професионална практика 7 г. в сферата на електро-енергетиката;
• Пета квалификационна група по ПБЗРЕУЕТЦЕМ;
• Много добри познания в областта на електротехниката и познаване на електрическите съоръжения в електроразпределителните мрежи на Дружеството;
• Отлични комуникационни и организационни умения;
• Много добри умения за работа в екип;
• Добри способности за анализ и вземане на решение в критична ситуация;
• Много добра компютърна грамотност - Microsoft Word, Excel, Access, PowerPoint;
• Свидетелство за правоуправление на МПС – категория В
Място на работа:
• гр. София

НАШИТЕ ПРИНЦИПИ

• БЕЗОПАСТНОСТ
• ЕФЕКТИВНОСТ
• ИНОВАЦИИ
• ПРОФЕСИОНАЛИЗЪМ
• СЪТРУДНИЧЕСТВО

Краен срок за подаване на документи 09.06.2020 г.
Само одобрени по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Информираме Ви, че като администратори на лични данни дружествата на ЧЕЗ в България обработват, използват и съхраняват предоставените от Вас лични данни съобразно условията на Политиката за защита на личните данни на кандидати за работа на съответното дружество с цел осъществяване на подбор по настоящата обява, за времето, необходимо за провеждане на процедурата, като гарантират опазването им в тайна от трети лица. Всяко право по отношение на Вашите лични данни е гарантирано и може да бъде упражнено в съответствие с изискванията на приложимата законова уредба.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Магистър

Ние предлагаме

Категория:

Телекомуникации - инженери и техници
Инженери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Цариградско шосе №159

Дата:

17.11.2020

Организация:

ЧЕЗ България ЕАД

Детайли за организацията:

Повече информация за ЧЕЗ България ЕАД може да получите ТУК