Монтьор ремонт машини

Фирма „Транс Лифт Инженеринг“ ЕООД търси да назначи техник поддръжка на подемно-транспортна техника в гр. София.

Основни задължения:

- Извършва диагностика, поддръжка и ремонт на подемно-транспортна техника;
- Периодични инспекции на всички абонаментни съоръжения в страната;
- Планиране на ремонтни дейности;
- Попълване и оформяне на документи и протоколи,
- Предоставя компетентна информация на клиентите;

Изисквания:

- Висше или Средно техническо образование - електротехника, механика, автоматика и други подобни;
- Дисциплина и професионализъм на работното място;
- Познания в областта на електротехниката, хидравликата и механиката;
- Умения за работа с електрически, хидравлични схеми и техническа документация;
- Умения за работа с диагностични и електронно измервателни уреди;
- Компютърни умения;
- Шофьорска книжка и готовност за пътувания;
- Ползването на английски език за разчитане на техническа документация е с предимство.

Фирмата предлага:

- Коректност в трудовите правоотношения и постоянен трудов договор;
- Професионална приятелска работна среда;
- Фирмено обучение за повдигане на квалификация;
- Възможност за професионално развитие и обучения в чужбина;
- Мотивиращо възнаграждение;
- Работно облекло и лични предпазни средства;
- Допълнително здравно осигуряване
- Работно време от Понеделник до Петък, от 8.30 до 17.30 ч.

Ако описаната позиция отговаря на Вашия опит или професионален интерес моля изпратете автобиография и актуална снимка.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Предоставените от Вас данни са лични и попадат по специалната защита по смисъла на ЗЗЛД. Фирмата се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма, освен за целите на настоящия подбор.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. София

Дата:

27.10.2020

Организация:

ТРАНС ЛИФТ ИНЖЕНЕРИНГ ЕООД

Повече информация за ТРАНС ЛИФТ ИНЖЕНЕРИНГ ЕООД може да получите ТУК