СЕРВИЗЕН СПЕЦИАЛИСТ

ЕВРОМАРКЕТ е най-голямата търговско - инженерингова компания за индустриално оборудване и строителна техника в България.

Евромаркет Компресорс е представител на световни лидери в производството на индустриално оборудване като:

Gardner Denver - винтови компресори, вакуум помпи и въздуходувки,
Pneumofore - централизирани вакуумни инсталации,
Parker- системи за изсушаване и пречистване на компресиран въздух,
Samsung - турбокомпресори,
FG Wilson -дизел генератори,
МТА - чилъри,
Evapco - водоохладителни кули и др.

Във връзка с разрастване на дейността, Евромаркет търси Сервизен специалист – Компресори, за град София и региона.

Основни задължения:
- Диагностика, техническо обслужване и ремонт на винтови компресори, вакуум помпи и др.
подобни;
- Монтаж и пуск в експлоатация на компресорно оборудване;
- Диагностика и ремонт на хладилни машини;
- Отстраняване на аварии.

Изисквания към кандидата

Образование:

Специални умения:
- Техническо образование; - Много добри технически познания в сферата на хидравликата, пневматиката, механиката; - Предимство са: висшето техническо образование, опитът в поддръжка на винтови компресори или компресорно оборудване, уменията за разчитане на техническа литература на английски език; - Шофьорска книжка и готовност за командировки в региона; - Комуникативни умения и добри обноски при контакт с клиента; - Желание за работа в динамична среда; - Мотивация за дългосрочна работа.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Енергетика и Ютилитис (Ток/Вода/Парно/Газ)
Инженери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, Казичене, ул. Околовръстен път 454

Дата:

14.07.2020

Организация:

Евромаркет Груп АД

Повече информация за Евромаркет Груп АД може да получите ТУК